Klasyczna biała koszula damska to must-have w szafie każdej kobiety. Pasuje do wielu różnych stylizacji i jest idealna zarówno do pracy, jak i na co dzień. Jednak nie zawsze stać nas na kosztowny egzemplarz. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was listę przystępnych cenowo opcji na klasyczną białą koszulę.

1. Reserved
Sklep Reserved oferuje wiele różnych fasonów białych koszul damska w przystępnej cenie. Znajdziemy tu zarówno klasyczne modele, jak i bardziej oryginalne wersje z ciekawymi detalami. Koszula typu “boyfriend” kosztuje około 100 zł, a prosty model z kołnierzykiem – około 60 zł.

2. H&M
W popularnym sklepie H&M również znajdziemy wiele ciekawych białych koszul damska w atrakcyjnej cenie. W ofercie są zarówno modele z krótkim, jak i długim rękawem, o różnych fasonach, a także z dodatkowymi ozdobami. Koszulki kosztują około 50-80 zł.

3. Mohito
W Mohito znajdziemy koszule o prostym kroju, ale bardzo dobrze wykonane i z solidnych tkanin. Koszula z klasycznym kołnierzykiem o cenie około 150 zł z pewnością posłuży nam na długo i będzie wyglądać świetnie w wielu stylizacjach.

4. ZARA
W sklepie ZARA znajdziemy zarówno klasyczne, jak i bardziej awangardowe modele białych koszul damska. Ceny zaczynają się już od około 70 zł i zależą od fasonu i wykończenia koszuli. W tej cenie można już znaleźć bardzo ciekawe propozycje.

5. C&A
C&A oferuje prostsze koszule, ale wykonane z ładnych i trwałych materiałów. Są one dość tanie, a jednocześnie bardzo ładne. W ofercie sklepu znajdziemy zarówno koszule z długim, jak i krótkim rękawem.

Podsumowując, sklepy odzieżowe oferują wiele przystępnych cenowo opcji na klasyczną białą koszulę damska. Warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość wykonania i trwałość materiałów. Dzięki temu koszula będzie służyć nam przez długi czas i stanowić podstawę wielu modnych stylizacji.