Plisowana spódnica – ponadczasowy klasyk

Plisowana spódnica to jedna z tych rzeczy w szafie, które nigdy nie wyjdą z mody. To ona przetrwała w modzie lata 70-te, 80-te, 90-te i wraca dziś w wielkim stylu. Plisowana spódnica to uniwersalny i wygodny element garderoby, który można nosić na wiele okazji, w zależności od stylizacji. Zara, szanując klasyczne trendy, oferuje swój własny wybór plisowanych spódnic.

Klasyczne połączenia kolorów

Jeśli chcemy stworzyć klasyczną stylizację, najlepiej postawić na tradycyjne połączenia kolorów. Plisowana spódnica w kolorze granatu lub ciemnej zieleni świetnie sprawdzi się z białą bluzką, która stanowi idealną bazę dla stylizacji. Wybrać można też marynarkę w jasnym odcieniu beżu lub delikatnym błękicie.

Luźna stylizacja

Plisowana spódnica nie musi być kojarzona z formalnymi stylizacjami. Dzięki niskim butom balerinom, trampkom lub półbutom z grubą podeszwą płaskiej podeszwy, spódnica może stać się elementem luźnej stylizacji. Wygodny sweter lub bluzka w zestawieniu z plisowaną spódnicą stworzą najlepszą, wygodną stylizację.

Dodatki, które nadają stylizacji smaku

Stylizacja z plisowaną spódnicą zyska na wartości, jeśli skupimy się na dodatkach. Zegarek, modne bransoletki, pierścionki i długie kolczyki są elementami, które warto dodać do luźnej stylizacji. Torebka w pastelowych kolorach albo w klasycznym czerni podkreśli wyjątkowość stylizacji.

Plisowana spódnica z hitem sezonu

Wiele projektantów w tym sezonie postawiło na neonowe kolory. Plisowaną spódnicę w takim kolorze najlepiej zestawić z jednym klasycznym elementem, aby stworzyć modne zestawienie. Warto zwrócić uwagę na kolor bluzki, która powinna pasować do plisowanej spódnicy. W przypadku koloryzacji, najlepiej wybrać dodatki w tonacji koloru spódnicy, takie jak buty lub torebka.

Podsumowanie

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, plisowana spódnica to najlepszy przykład na to, że warto inwestować w garderobie w ponadczasowe elementy. Dzięki dobrym dodatkom, plisowana spódnica staje się modnym wyborem na wiele okazji. Wykonana z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów Marki, zapewniają trwałość i długowieczność.