W pierwszy weekend października Wrocław stał się stolicą mody. W tym czasie odbyło się Wrocław Fashion Week – najważniejsze wydarzenie modowe we Wrocławiu. Przez kilka dni, miasto żyło w rytmie pokazów, prezentacji oraz wydarzeń związanych z modą.

Moda z Wrocławia dla Polski i Świata

Wrocław Fashion Week to idealne miejsce dla młodych projektantów, którzy chcą pokazać się szerszej publiczności. To także miejsce dla doświadczonych projektantów, którzy chcą pochwalić się swoimi najnowszymi kolekcjami.
W czasie Wrocław Fashion Week można było zobaczyć projekty wkurzającej politolog Agnieszki Nowak, marki Limoncello czy Krzysztofa Szewczyka. Wśród projektantów prezentujących swoje kolekcje nie zabrakło także młodych talentów ze studiów modowych w Wrocławiu.

Sztuka oraz moda

Wrocław Fashion Week to nie tylko moda. W czasie wydarzenia uczestnicy mieli okazję zobaczyć także wiele wystaw i prezentacji związanych ze sztuką, designem oraz modą. Na Wrocławskim Rynku można było zobaczyć m.in. pokaz prac artystów związanych z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Było to niezapomniane wydarzenie, które wprowadziło w podniecenie wiele osób związanych ze sztuką.

Dobre samopoczucie nie tylko z modą związane

W czasie Wrocław Fashion Week udało się przekonać wielu ludzi do naturalnych składników w kosmetykach. Na stoiskach można było zobaczyć m.in. produkty skórzane, kosmetyki naturalne oraz kilka standów ze zdrową żywnością. Wydarzenie było nie tylko okazją do obejrzenia pokazów mody, ale także do poznania wielu ciekawych marek.

Najmodniejsze miejsca we Wrocławiu

Wrocław Fashion Week to wiele więcej niż tylko projekty. To także miejsce, które każe nam spojrzeć na Wrocław z innej perspektywy. Pokazy odbywały się w wielu lokalizacjach, m.in. w Galerii Dominikańskiej, w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu czy w Operze Wrocławskiej. Wrocław to idealne miasto dla modnych osób, które chcą zobaczyć nowe trendy oraz ciekawe miejsca.

Podsumowanie

Wrocław Fashion Week to nie tylko najważniejsze wydarzenie modowe we Wrocławiu, to także czas, w którym miasto żyje modą i sztuką. To okazja do poznania nowych marek, projektantów oraz trendów. Wrocław Fashion Week to miejsce, w którym moda spotyka się ze sztuką i sztuka z modą.