Z nową porą roku przychodzi czas na odświeżenie stylizacji w garderobie. Czym zaskoczy nas moda na wiosnę? Przede wszystkim kolorami i wzorami, postawmy na intensywne zielone, jaskrawożółte i różowe barwy. Wzorów nie brakuje, zarówno etniczne jak i tropikalne i kwiatowe. Postawmy na ciekawe połączenia, zestawiając kolory z wzorami.

Kolory

Zapomnijmy o ponurych kolorach, jakie były modne zimą. Teraz czas na kolory, które będą zapadać w pamięć i wprowadzać do naszego życia dużo radości. Najmodniejszymi kolorami tego sezonu są: zieleń, jaskrawożółty, odcienie różu, pomarańcz, czerwień, turkus czy fiolet. Te barwy będą rewelacyjnie wyglądały na stylizacjach w chłodny dzień i na wakacyjnym urlopie nad morzem.

Wzory

Wzorów nigdy za wiele, szczególnie w okresie wiosennym, kiedy w końcu pożegnamy się z szarością. W tym sezonie modne będą etniczne i tropikalne wzory, kwiaty, paski oraz kratki. Zestawianie różnych wzorów to jeden z największych trendów wiosny 2021, więc nie bójmy się kreatywności i odważnych połączeń!

Styl minimalistyczny

Ponadczasowość i elegancja? Możliwa! W sezonie wiosennym stawiamy na pozorną prostotę i minimalizm. Styl minimalistyczny na topie, polega na łączeniu prostej białej koszuli, spodni, szpilek, oraz cienkich łańcuszków. Styl ten daje wiele możliwości, będziemy mogli stworzyć tę samą stylizację na różnych okazjach, dodając jedynie ciekawe dodatki, takie jak torebki, okulary lub wisiorki.

Poncho, kimono

Dla osób, które lubią trochę niezwykłości w swoich stylizacjach, powróciły modowe hity ostatnich sezonów: poncho i kimono. To rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić wiele w bardzo krótkim czasie – wprowadza ponadczasowego szyku w okamgnieniu. Idealny wybór, kiedy mamy ochotę na szybką zmianę stylu, lub też gdy uczestniczymy w formalnym spotkaniu.

Spodnie z szerokimi nogawkami

Urządź swoją stylizację z klasyką! Idealnym rozwiązaniem są spodnie z szerokimi nogawkami, które są idealne dla każdej kobiety, niezależnie od jej figury. Stylizacja z takimi spodniami zrobi na nas duże wrażenie. Połącz je ze sweterkiem lub eleganckim t-shirtem, takim jak “męska koszulka”, a na pewno zyskasz kolejne zdanie u Boga mody.