Jak wygląda aktualny krój ubrań?
Zacznijmy od podstaw – jakie kroje ubrań są teraz w modzie? Jeśli chodzi o długość spodni, króluje tzw. cropped jeans, czyli spodnie o długości 7/8 lub 3/4. Wśród spódnic popularne są modele midi, czyli takie, które kończą się około połowy łydki. Wśród bluzek modnym rozwiązaniem są kroje z bufkami lub z falbankami, a także tzw. półgolfy.

Kolory i wzory – co jest teraz trendy?
Kolorystyka, jakiej należy teraz używać, to przede wszystkim pastele, a także kolor khaki, granat czy czerń. Wzory to przede wszystkim kwiatowe, zwierzęce oraz drobne kropeczki. Warto jednak pamiętać, że teraz w modzie jest łączenie różnych wzorów ze sobą – np. kwiatów z paskami.

Jaką biżuterię nosić w tym sezonie?
Teraz w modzie są biżuteryjne kolczyki w formie mini-kółek oraz wiszące naszyjniki z delikatnymi przedmiotami – kulki, serduszka czy motylki. Trendem są również bransoletki i zegarki-obrączki noszone na jednej dłoni.

Modne buty na co dzień?
Jeśli chodzi o obuwie na co dzień, to aktualnie popularne są sneakerki, trampki i espadryle. Wśród kolorów królują beże, szarości, a także biel. Warto także pamiętać o trendzie łączenia butów sportowych z eleganckimi stylizacjami.

Inspiracje z Instagrama – jakie profile warto obserwować?
Na Instagramie znaleźć można wiele inspirujących profili modowych. Wśród nich warto wymienić m.in. @thefashionguitar, @linhniller oraz @chiaraferragni. Warto również śledzić profil @vogue, na którym znajdują się najnowsze trendy i inspiracje modowe.