Pin It

Przegląd Garderoby

Spotkanie w Twoim miejscu zamieszkania.

do 6 godz. / 500 zł* / Bielsko – Biała i okolice

do 6 godz. / od 600 zł* / Katowice & Kraków & inne miasto

* każda kolejna godzina 90 zł

 

Przegląd Garderoby jest dla Ciebie, jeśli…

 

Coraz częściej stwierdzasz, że nie masz się w co ubrać.

 

Masz wrażenie, że większość ubrań nosisz tylko dlatego, że je masz, a nie dlatego, że Ci się podobają.

 

Cenisz swoją wyjątkowość, ale Twój aktualny wygląd sprawia, że wtapiasz się w anonimowy tłum.

 

Właściwie to nie do końca wiesz po co, ale nadal trzymasz w swojej garderobie ubrania sprzed wielu lat, nietrafione  odzieżowe prezenty oraz rzeczy po mamie, partnerze, rodzeństwie, dzieciach…

Rozmowa

Przed rozpoczęciem usługi chciałabym porozmawiać o Twoich aktualnych dylematach związanych z wizerunkiem, dowiedzieć się, czego oczekujesz i ustalić, jak mogę Ci pomóc. Rozmowa ma najczęściej formę telefoniczną, online lub jest 15 minutowym spotkaniem w centrum handlowym Sfera w Bielsku – Białej.

 

Ankieta

Przed naszym spotkaniem proszę Cię o wypełnienie ankiety na podstawie której określimy Twoje dotychczasowe nawyki związane z wizerunkiem, budowaniem garderoby i zakupami.  Po otrzymaniu odpowiedzi podeślę Ci konkretne wskazówki, jak się przygotować do usługi Przeglądu Garderoby.

 

Spotkanie

Po przyjeździe do Twojego mieszkania i wniesieniu niezbędnych akcesoriów (z lustrem włącznie!), siadamy przy kawie, wodzie lub herbacie i omawiamy wyniki ankiety oraz rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach związanych z poprawą wizerunku.

 

Analiza typu sylwetki 

Mierzymy Twoją sylwetkę, określamy jej typ, atuty i ewentualne mankamenty. Tłumaczę, jak wymiary Twojej sylwetki mogą być odbierane przez otoczenie.

 

Analiza kolorystyczna

Z pomocą mobilnego lustra oraz materiałów do analizy kolorystycznej określamy paletę kolorów podkreślających Twój typ urody – wzmacniających kolor oczu, poprawiających wygląd cery, redukujących zaczerwienienia lub zasinienia i spłycających zmarszczki. Tłumaczę, jak Twoje kolory współgrają ze sobą, jak je dostosować do Twojej sylwetki i na co jeszcze warto zwrócić uwagę.

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie duży karnet z paletą kolorów odpowiednich dla Twojego typu urody – do włożenia do portfela 🙂

 

Przegląd garderoby

Przeglądamy całą (!) zawartość Twojej szafy selekcjonując ubrania, buty, torebki, dodatki i biżuterię.

 

Indywidualizacja [tylko u mnie!]

Gdy znamy już liczebność dodatków i zróżnicowanie ubrań w Twojej garderobie, tworzymy min. 20 pełnych zestawów odpowiednich dla Twojej sylwetki i typu kolorystycznegoJeśli ubrań będzie za mało, co się zdarza, otrzymasz ode mnie specjalne kolaże ubrań w „Twoim Garderobianym Przewodniku”.

 

Lista zakupów

Biorąc pod uwagę pozostawione ubrania i dodatki, wspólnie ustalamy listę rzeczy „do dokupienia” oraz strategię, która pozwoli Ci efektywniej zarządzać swoją szafą w przyszłości.podkreslenie_3

 

Twój Garderobiany Przewodnik [tylko u mnie!]

To podsumowanie naszego spotkania w formie elektronicznego  pliku PDF, który możesz zapisać na komórce i w komputerze, by mieć go zawsze pod ręką. Na życzenie otrzymasz również wersję drukowaną!

 

Ważne!

W trakcie spotkania kompletujemy i fotografujemy całe zestawy, by uprościć Ci ich odtworzenie w przyszłości. Wszystkie zdjęcia wysyłam po spotkaniu na Twój adres email.

 

Gwarancja satysfakcji [tylko u mnie!]

Jeśli nie spełnię Twoich oczekiwań, gwarantuję zwrot 50% ceny usługi.

 

Zamów bezpłatne spotkanie [tylko u mnie!] 

Jeszcze przed wykupieniem usługi możesz się ze mną umówić na ok. 15  min. spotkanie w Bielsku – Białej lub online w trakcie którego ustalimy, czego dokładnie potrzebujesz i jak mogę Ci pomóc. 

 

 

Rezerwacja usługi i płatności

Warunkiem rezerwacji terminu usługi jest wpłata zadatku wysokości 100 zł do 3 dni przed planowanym terminem spotkania.

Pozostałą część kwoty należy wpłacić przelewem dzień przed terminem spotkania lub gotówką przed rozpoczęciem świadczenia usługi.

Na życzenie klienta wystawiam fakturę bez VAT.

 

Dane do przelewu:

Garderoba w Pigułce – Marcelina Górska

ul. Świętokrzyska 88 | 32-650 Kęty

Konto ING: 88 1050 1113 1000 0092 2875 8513

NIP: 5492367268 | REGON: 364913402

W temacie proszę wpisać swoje imię, nazwisko, usługę, datę i miejsce spotkania np. Marcelina Górska – garderoba – 15.07.2017 – Kraków

 

Wróć do podglądu wszystkich usług >>>

 

guzik_z_tlem

 

Zobacz opinie moich Klientek!

Wróć do podglądu wszystkich usług >>>