Iwona Gruszka, konsultantka biznesowa

Strona firmowa „Iwona Gruszka”

Na spotkanie z Marceliną umówiłam się „przy okazji” i jestem pod ogromnym wrażeniem. To przemiła osoba z odpowiednim podejściem do klienta. Uświadomiła mi kilka rzeczy jeśli chodzi o zarządzanie swoją szafą i uporządkowała trochę wyobrażenie w głowie jeśli chodzi o dobór stroju do ról, które pełnię w życiu prywatnym i zawodowym. Polecam z całego serca!

Katarzyna Głąb, konsultantka biznesowa

Blog „Po sukces na szpilkach”

Spotkanie z Marceliną było naprawdę świetnym doświadczeniem! Od dawna zamierzałam popracować nad swoim stylem, ale zdecydowanie brakowało mi wiedzy na temat tego, na co właściwie powinnam zwrócić uwagę. Marcelina udowodniła mi, że mimo młodego wieku mogę wyglądać naprawdę profesjonalnie, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i dostarczyła mi sporo naprawdę wartościowych wskazówek. Polecam gorąco taką usługę, gwarantuję, że nie będziecie żałować 

Małgorzata Piotrowska, psycholożka i trenerka

Portal „Mojapsychologia.pl”

Zaimponowała mi wiedza Marceliny na temat stylizacji, humor i otwartość w kontakcie. Wszystkie wskazówki, które dostałam podczas konsultacji były bardzo dla mnie cenne, niektóre bardzo odkrywcze, inne potwierdzające moją intuicję. Doceniam też rzeczowe podsumowanie spotkania z przykładami konkretnych stylizacji. Dziękuję!

Agata Kowalska, właścicielka szkoły językowej

Szkoła językowa „For You”

Marcelina stylizowała naszych lektorów ze szkoły językowej „For You”do serii promocyjnych nagrań „Przełamując barierę” i uważam, że wszystko było przygotowane  absolutnie fantastyczne! Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak wygląd zewnętrzny zmienia postrzeganie człowieka. A przede wszystkim, jak poprawia jego poczucie wartości i jak pozytywnie wpływa na jego humor 🙂

Natalia Flak, psycholożka i trenerka

Konkretnie i rzeczowo. Zaimponowała mi szybkość z jaką Marcelina wybiera trafione ubrania, odnajduje przykłady dla zobrazowania rzeczy, o których mówi i łatwość z jaką podsuwa różne wskazówki, jak np. prosty trik z guzikiem z pasmanterii, który ratuje całą kreację.

Monika Bosek – Kaczmarzyk, psycholożka i blogerka

Blog „Mama na całego”

Na spotkaniu z Marceliną dowiedziałam się, że wszystko, co masz na i przy sobie (nie tylko ubranie!) może wpływać na Twój wygląd i i podkreślać Twoje atuty. Mam na myśli takie istotne szczegóły jak biżuteria, torebka, buty. Marcelina jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Nie powie Ci, że źle wyglądasz. Wskaże raczej coś, co możesz zmienić, poprawić. Jest również profesjonalistką podejmującą szybkie decyzje i mającą olbrzymią wiedzę na temat stylizacji. Gorąco polecam jej usługi. Naprawdę warto!

Jolanta Bogacz-Noworyta, konsultantka kosmetyczna

Konsultantka Kosmetyczna Mary Kay

Super profesjonalna, serdeczna i otwarta. Dobiera strój odpowiedni do typu kolorystycznego, sylwetki, funkcji i temperamentu. Gorąco polecam zakupy z Marceliną!

Aleksandra Pluta

Miło i profesjonalnie – tak wyglądało moje spotkanie z Marceliną. W pierwszej kolejności zapytała, co chcę przekazać swoim wyglądem. To miało być kluczem do dalszej pracy. I faktycznie wszystkie informacje, które dostałam były z tym spójne! To mi się bardzo spodobało. Dowiedziałam się, które kolory i wzory wybierać i jakie fasony pasują do mojej figury. Dostałam odpowiedź na każde pytanie, które postawiłam i morze porad, co z czym i jak łączyć żeby wyglądać dobrze. Do tego wszystkiego Marcelina jest przemiłą osobą, więc spotkanie z Nią było czystą przyjemnością!

Sylwia Omorczyk

Wszystkim Paniom i Panom dla których nie istnieją inne kolory oprócz czarnego i beżu poleciłabym analizę kolorystyczną. W jej trakcie Marcelina pokazała i wytłumaczyła mi w jakich kolorach wyglądam naprawdę korzystnie. Niektóre z nich naprawdę odejmują lat! Duży plus za profesjonalne porady z zakresu brafittingu. Przyznaję, że usługa Pełnej Metamorfozy była dokładnie tym, czego potrzebowałam.

Sandra Gaj

W metamorfozie najbardziej podobał mi się dobór stylizacji – strzał w dziesiątkę! Myślałam, że sukienki są moim największym problemem, a tu taka miła niespodzianka 🙂 Wystarczą małe triki i już człowiek zakrywa swoje niedoskonałości albo w pewien sposób je polepsza. Szczerze polecam!

Małgorzata Salawa

Skorzystałam z krótkiej, godzinnej konsultacji, ale mimo ograniczonego czasu wyszłam z wieloma wskazówkami dotyczącymi nie tylko doboru dodatków (bo tym tematem byłam najbardziej zainteresowana), ale i wiedzą jaki dekolt jest dla mnie najkorzystniejszy, jaka długość rękawa, bluzki itp. Szczerze polecam!

Oliwia Wojak

Przede wszystkim uświadomiłam sobie, że za dużo jest w moich strojach młodzieżowych akcentów. Między innymi przez to inni ludzie traktowali mnie zbyt „po koleżeńsku”. Kolejną rzeczą na którą nigdy nie zwracałam uwagi było zachowanie proporcji sylwetki. Właściwie nawet sobie nie zdawałam sprawy, że ma to takie znaczenie! A teraz ubierając ciuch zgodnie z otrzymanymi wskazówkami widzę, że lepiej w nim wyglądam. No i kolory… Teraz już wiem, co mi pasuje i powoli pozbywam się barw w których wyglądam starzej, smutniej lub po prostu nijako. Przełomowe odkrycie? To, że kolory, które zawsze uważałam za „bezpieczne” i pasujące każdemu, okazały się dla mnie bardzo niekorzystne.